Olsztyńskie Centrum Kształcenia mgr inż. Jan Zdziarstek. Olsztyn. Profesjonalne szkolenie kierowców, przy tym o komfort, bezpieczeństwo i skuteczność kursów.

olsztyn.nauka-prawo-jazdy.pl
LOSOWO WYBRANE
::.. Olsztyńskie Centrum Kształcenia mgr inż. Jan Zdziarstek
 Olsztyńskie Centrum Kształcenia mgr inż. Jan Zdziarstek
ul. Wyszyńskiego 7
10-457 Olsztyn
tel. 89 537 00 89
Olsztyńskie Centrum Kształcenia mgr inż. Jan Zdziarstek

Olsztyńskie Centrum Kształcenia powstało 1 czerwca 2004 roku. Jego założycielem i właścicielem jest mgr inż. Jan Zdziarstek, instruktor nauki jazdy i były egzaminator w WORD. Olsztyńskie Centrum Kształcenia zajmuje się profesjonalnym szkoleniem kierowców, dbając przy tym o komfort, bezpieczeństwo i skuteczność kursów, w myśl naszego motta "Stawiamy na komfort i jakość szkolenia". Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty, gwarantujemy prowadzenie szkoleń na najwyższym poziomie, doskonałą kadrę dydaktyczną oraz naukę na najnowocześniejszym sprzęcie.

Jako jedyni w Polsce uruchomiliśmy szkolenia kierowców na ekskluzywnym zestawie MAN z naczepą. Jest to najnowszy model MAN TGX w najbogatszej opcji wyposażenia, łącznie z kamerą chroniącą przed przypadkową zmianą pasa ruchu oraz czujnikami mierzącymi odległość od poprzedzającego pojazdu i samoczynnie wyhamowującymi zestaw w przypadku stwierdzenia niebezpieczeństwa kolizji.

Oferujemy kursy na operatora koparko-ładowarki, do tego celu zakupiliśmy własną, koparko-ładowarkę JCB 4CX, na której prowadzone są zajęcia praktyczne. Wielką popularnością cieszą się także oferowane przez Nas kursy na operatora wózka jezdniowego, w trosce o komfort naszych kursantów i podniesienie prestiżu szkolenia, zakupiliśmy swój własny, wózek jezdniowy marki Jungheinrich TFG 316 zasilany gazem. Nasi kursanci uczą się więc na ekskluzywnych sprzętach, w warunkach nie oferowanych nigdzie indziej.

  << Olkar   OSK Zdzisław Snopek >>
 
Olsztyńskie Centrum Kształcenia w Olsztynie. Mgr inż. Jan Zdziarstek. Stawiamy na komfort i jakość szkolenia.
© Copyrightolsztyn.nauka-prawo-jazdy.pl