Szkoła Nauki Jazdy Pasja w Olsztynie. Arkadiusz Przybyszewski. Dla mnie najważniejsze jest Państwa zadowolenie i satysfakcja z wyboru mojej szkoły.

olsztyn.nauka-prawo-jazdy.pl
LOSOWO WYBRANE
::.. Szkoła Nauki Jazdy Pasja Arkadiusz Przybyszewski
 Szkoła Nauki Jazdy Pasja Arkadiusz Przybyszewski
ul. Polna 19
10-086 Olsztyn
tel. kom. 501 633 464 , 516 516 718
Szkoła Nauki Jazdy Pasja Arkadiusz Przybyszewski

O szkole.


Szanowni Państwo,

Nazywam się Arkadiusz Przybyszewski. Pracowałem przez długi czas jako instruktor-wykładowca nauki jazdy w dużej, renomowanej szkole w Olsztynie.

Z wykształcenia jestem nauczycielem co bez wątpienia pomagało mi w nauczaniu przyszłych kierowców. Zamiłowanie do motoryzacji, pedagogiczne wykształcenie, wiedza, duże doświadczenie w prowadzeniu zajęć teoretycznych i praktycznych oraz satysfakcja z umiejętnego przekazywania wiedzy przyszłym kierowcom spowodowały iż praca jako instruktor nauki jazdy stała się moją pasją. Stąd też nazwa mojej własnej szkoły, do której serdecznie zapraszam. Dla mnie najważniejsze jest Państwa zadowolenie i satysfakcja z wyboru mojej szkoły, dlatego gwarantuje iż prowadzone przeze mnie szkolenia są najwyższej jakości.

Dla Państwa komfortu i efektywności szkoleń profesjonalnie wyposażyłem salę do zajęć teoretycznych oraz zakupiłem nowy samochód Fiata Grande Punto z klimatyzacją taki na jakim przeprowadzane są egzaminy państwowe. Dodatkowym atutem jest miła i fachowa obsługa w biurze szkoły gdzie będą mogli Państwo dowiedzieć się wszelkich szczegółowych informacji bądź zapisać się na kurs.

Serdecznie zapraszam Państwa do mojej szkoły gdzie nauczamy z Pasją.

Arek Przybyszewski.

  << Szkoła Nauki Jazdy ELKA Sławomir Orzoł   ŚLIMAK s.c. Michał Bartkiewicz, Marek Przybyła >>
 
Szkoła Nauki Jazdy Pasja Olsztyn. Arkadiusz Przybyszewski. Gwarantuję iż prowadzone przeze mnie szkolenia są najwyższej jakości.
© Copyrightolsztyn.nauka-prawo-jazdy.pl